Inspirujte se, v jakém stylu vyzdobit vánoční stůl: Tyto doplňky by vám určitě neměly chybět

spot_img

Udělejte si letos ze zdobení vánočního stolu malý rituál. Podívejte se, po jakých doplňcích sáhnout a jak docílit krásné, doslova pohádkové domácnosti.

Vánoce se nezadržitelně blíží a právě proto jsme pro vás připravili několik nádherných inspirací, jak vyzdobit slavnostní stůl k večeři. Podívejte se, co je aktuálně hitem, ale také na to, že klasika nikdy nezklame. Ať už upřednotňujete typicky vánoční barvy, nebo spíše preferujte minimalismus, přijdete si na své.

Nezapomenutelné sváteční stolování
Přestože se většina z nás zaměřuje na výzdobu stromku a domácnosti, značnou pozornost je třeba věnovat také výzdobě svátečního stolu. Ať už dáváte přednost modernějšímu pojetí samotné výzdoby nebo upřednostňujete tradice, červená nikdy nezklame. V kombinaci se dřevem a bílým servírováním vytvoříte jedinečnou, nenucenou vánoční atmosféru.

Namísto klasického adventního věnce, můžete na stůl položit jen vysoké svíčky, případně ty ve skleničkách. Právě takové detaily dokonale dotvoří atmosféru. Provázání ubrousků provázkem či jemné ozdoby ze sušeného ovoce nebo papíru podpoří tradice a zároveň zachovají nádherné kouzlo Vánoc.

Vykouzlíte jedinečnou atmosféru
Pokud milujete minimalismus, přírodní tóny a autenticitu každého období, tento styl stolování je pro vás jako stvořený. Lněný bílý ubrus, bílý servis, sušené květiny ve váze a jemná světýlka jsou něco, co v sobě nese poselství jednoduchosti a úcty k tradicím.

Čtěte také: Nejkrásnější a nejrozkošnější dárky pro nejmenší: Po čem sáhnout pro děti do roka, dvouletých či starších?

Ne každý je totiž milovník typických vánočních ozdob a výzdoby. Právě pro takové lidi je toto ideální cesta. Jemné, přirozené a kouzelné.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora