Nejkrásnější vánoční svíčky, které jsou jako umělecké dílo: Prožijte hezký večer v intimním prostředí

spot_img

Voňavé svíčky jsou více než jen dekor nebo doplněk. Ty nejexkluzivnější kousky totiž působí jako umělecké dílo, které vám rozzáří interiér. Během Vánoc to platí dvojnásob.

Krásné vůně dokážou navodit atmosféru, která se nám pojí s příjemnými zážitky. Voňavé svíčky, které jsou navíc designovým skvostem zaujmou v interiéru místo uměleckého díla.

Trudon pozve do Versailles
Vůně Gabriel navodí atmosféru zimního večera u krbu. Ručně foukané a zlatem vykládané sklo letos zdobí dvojité L, které připomíná královskou pečeť Ludvíka XIV. Hřejivá vůně kůže, kašmírového dřeva a kandovaných kaštanů evokuje šťastné vzpomínky z dětství a dokonale navozuje atmosféru zimních večerů u krbu.

Malé umělecké dílo
Svíčky L’Objet jsou považovány za malá umělecká díla a není obtížné pochopit proč. Klec vytvořená podle vzoru staré ptačí klece, je umístěna uvnitř porcelánové a zlaté nádoby. Ručně nalévaný parafínový vosk je provoněný charakteristickou vůní značky – Pink Champagne – která naplní váš domov jemným, sladkým aroma.

Aromatická svíčka Sandalwood
Aromatická svíčka Sandalwood z produkce Zara Home představuje směs nejokouzlejších teplých koření. Kardamom a elegantní dřeviny. Vůně santalového dřeva vydrží díky jantaru a fialce. Duchovní dárek pro pocit, že jste doma a nezáleží na tom, kde jste.

Poklady Diptyque
Kultovní francouzská značka Diptyque zakončuje oslavy 60. výročí kolekcí vánočních svíček s podtitulem „poklady diptyque“. Zvědavost, čas a dědictví. To jsou společné jmenovatele této kolekce. Vůně Sapin z ty kolekce, je interpretací zelené svěžesti horských borovic, kterou podtrhují hřejivé nóty hořícího dřeva.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora