Cestování během svátků: Kde si můžete užít chvíle o samotě, ale magicky a v bezpečí?

spot_img

Pokud hledáte malá místa k úniku během svátků, máme pro vás několik tipů kam zavítat, pokud upřednostňujete ticho a samotu. Podívejte se spolu s námi, kde si to opravdu užijete i v období pandemie.

Chaloupka, která existuje
Stejně romanticky jako zní název chaloupky, tak se zde budete také cítit. Zkrátka místo plné klidu, dokonalé harmonie a lásky – přesně tak lze definovat Chaloupku, která existuje. Najdete ji v malebných v Beskydech, v podhorské obci Ostravice.

Moderní interiér nabízí ubytování pro 6 hostů. Máte k dispozici dvě ložnice, obývací pokoj propojený s kuchyní, nádhernou terasu a jako malý – velký bonus i soukromé kino, či vířivku. Všechno na cokoliv si zde vzpomenete se stává realitou. Zcestovaní majitelé přesně vědí, co je na pobytu podstatné a přesně proto, zde najde zřejmě mnohem víc než očekáváte.

Celá chaloupka je obklopena nádherným lesem, takže si zde zejména v zimě budete připadat jako v ledovém království. Právě zde začínají výlety na Lysou horu, která je považována za královnu Beskyd.

Objevte klasickou dřevěničku, která si ovšem osvojila jedinečný styl a vybavila se luxusem, jaký nikdo ve středu hlubokého lesa nečal. Za nás v dnešním světě, skvělá volba.

Greiner Mountain Chalet
Belianské Tatry jsou oblastí, která se vyznačuje nejkrásnější a nejzelenější faunou a flórou ve Vysokých Tatrách. Přestože v zimě si až tak daný element neužijete, to o co zde nebudete mít nouzi je magická bílá pohádka, méně turistů, ale nesčetné možnosti na trávení aktivního odpočinku.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora