Upusťte od klasiky: Vsaďte letos na netradiční dárky, které zaručeně potěší

spot_img

Vsaďte letos na netradiční dárky, které zaručeně potěší
Upusťte od klasiky, uměním vždy potěšíte
Vsaďte letos na netradiční dárky, které zaručeně potěší
Spojení lokálního designu a fashion je vždy dobrou volbou

Pokud hledáte dárky, které potěší vaše nejbližší a chcete jim dát opravdu něco výjimečného, ​​sáhněte po věcech, které mají hodnotu. A tím umění a lokální design jistě jsou. Tvorba českých návrhářů a umělců, nabízí neskutečné spektrum možností a každému tak můžete udělat radost. Podívejte se, po čem sáhnout.

Jedinečnost slovenského designu
Oblíbený, slovenský návrhář Boris Hanečka, vytvořil porcelánové sety šálků, inspirované japonskou estetikou, ve spolupráci s výtvarnicí Soňou Michalákovou a designérkou Minkou Klbečkovou, mezi jejíž specializaci, patří právě tvorba z porcelánu. Autorský potisk, který se nese v barevných tónech Vánoc, vás dostane. No rozhodně jde o celoroční, širokospektrální set, který využijete na spoustu věcí.

Velký půllitrový šálek poslouží na kávu, zda horké svařené víno nebo čokoládu. Ale můžete ji využít i jako svícen, vázičku, případně dekoraci v interiéru. Právě to je výhoda autorských věcí. Nabízejí neuvěřitelné množství možností.

Takovým dárkem uděláte radost mámě, tchyni, určitě i nejlepší kámošce, či kámošovi. Zkrátka kreativní duše, to rozhodně ocení.

Pro ženy milující lokální tvorbu a slow fashion
Značka Hellenski, za kterou stojí mimořádně kreativní žena, se smyslem pro detaily, Julia Malinovská se u nás již stává pojmem a fenoménem zároveň. Ty nejjemnější přírodní materiály, luxusní hedvábí či kvalitní alapka, to vše v kolekcích najdete.

Pokud žena po vašem boku patří mezi milovnice módy, lepší krok ani nemůžete udělat. Nadčasové kousky, ve kterých se snoubí originalita a promyšlené akcenty, se stanou láskou na první pohled.

My doporučujeme nahlédnout do nové kolekce, která se nese v duchu minimalismu, ale chic elementů. Dobrou volnou bude určitě hedvábná košile či sako z vlny a kašmíru. Všechno, co zde objevíte, spojuje jedno – jde o generační kousky, které nikdy nezklamou. Pro manželku, přítelkyni, snoubenku – jako stvořené.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora