Tipy na vánoční dárky podle znamení: Víte, co by potěšilo Berany, čím překvapíte Býky a další?

spot_img

Ano, i astrologie vám umí poradit, jaký dárek by se líbil vašim blízkým. Na základě charakteristiky jejich znamení zvěrokruhu byste se mohli trefit výběrem vánočního dárku do černého. Inspirujte se.

Beran chce být neustále v pohybu
Pro ohnivé znamení, jakým je právě Beran, trefíte do černého vším, co mu bude pomáhat na cestách. Můžete zkusit grafický román, sportovní boty pro denní nošení, pro ženy croos body kabelka. Jednoduše cokoli, čím se mohou udržet v pohybu, který milují. Pokud to bude ještě k tomu iv červené barvě, vyhráli jste. Pokud máte dostatek peněz a chcete na Berana skutečně zapůsobit, rozhodně tak učiníte rychlým autem nebo kajakem.

Býk miluje pohodlí
Býk miluje pohodlí. Potěšíte ho klasickým vánočním dárkem jako teplé pantofle, deky, flísové přikrývky. Také však miluje luxus, takže potěšíte i oděvem z kašmíru. Potrpí si na čistotu, proto můžete klidně pořídit vonné tělové oleje. Býci milují jídlo a víno. Můžete jim tedy darovat také chuťový zážitek.

Blíženec touží po informacích
Blíženci jsou známí tím, že rádi mluví a poslouchají nejnovější zprávy (a drby), takže jejich touhu po informacích můžete naplnit knihou nebo členstvím v podcastu. Potěšíte je i krásným deníkem, zápisníkem pro zaznamenávání si myšlenek. Milují také technologii, takže se trefíte i moderními sluchátky, možná e kolo.

Rak je výborný kuchař, ocení zážitek
Raci jsou prý výborní kuchaři. Proto je můžete na Vánoce obdarovat i kuchařskou knihou, příslušenstvím do jejich kuchyně, kurzem, kulinářským zážitkem, který je inspiruje… Také milují pohodlnost a útulnost domova. Možná je potěšíte něčím stylu hyggie stylu, co zakomponují do svého obytného prostoru. Jistotou budou i fotografie blízkých ve vzpomínkových fotorámečcích, možná knihy vzpomínek z fotografií.

Lev miluje luxus a drama
Lvi zase milují drama. Darujte jim lístky na divadlo, koncert. Jelikož se rádi obklopují i ​​drahými věcmi, šperky jim rozhodně ulahodíte. Když budou ještě zlaté, máte je obdiv, protože zlato se vždy dostane k jejich srdci. Ženám lvicem by se mohla líbit nějaká funky věc z umělé kožešiny, ale také kvalitní prémiová řada šamponů nebo vitamínů pro vlasy, aby si udrželi svou lví hřívu zářivou a bohatou.

Panna ocení praktické vychytávky
Organizované a pořádkumilovné Panny potěšíte jakýmkoli druhem organizátora, úklidových pomůcek, úložných vychytávek, praktickými nápady na uskladňování. Vyžívají se v péči o pleť, proto můžete ženu Pannu obdarovat také pleťovými sérami, kvalitními produkty, které rozhodně ocení. Milují také kameny a spojení s přírodou je pro ně obohacující. Proto je sázkou na jistotu i cokoli z krystalu. Ženy jsou za jakoukoli oslavu ženství, darujte jim i knihy z této tématiky.

Váhy potěší něco cenného srdcem, ne peněžně
Nemusíte být ani partnerem/partnerkou Vah, ale rozhodně jim můžete darovat cokoli sladkého, co milují. Dobrou volbou jsou také šperky z lásky, protože Váhy jsou znamením vztahů. Květy v jakékoli jejich podobě je stejně potěší. Úsměv jim vykouzlí i parfém či luxusní svíčky, které jim dotvoří atmosféru domova. Mají rádi také něco cenného, ​​avšak ne finančně. Proto musíte ulahodit jejich srdci.

Štírů je obtížné překvapit
Štírů jako záhadných jedinců, je skutečně obtížné překvapit pozitivně, abyste se trefili do jejich vkusu. Možná nic nezkazíte koupí staré kopie nebo dokonce prvního vydání klasického románu od Alexandra Dumase. Štír se také rád cítí sexy, proto by mohlo být dobrou volbou kvalitní spodní prádlo. Také je však nositelem etiky a udržitelnosti, takže cokoli ekologického také u nich zaboduje.

Střelec je průzkumník
Střelec je věčný průzkumník, věnuje se s oblibou všemu, takže zde máte pole působnosti značně rozšířeno. Milují všechno, co je udržuje v pohybu stejně jako Beranů. Sázkou na jistotu jsou proto různé sportovní potřeby, nářadí, náramky, tašky. Oceňují také nadpozemský design, cestování a poznávání nových kultur. Darujte jim letenku do ciziny nebo kurz, kde se naučí něco nového.

Pro Kozoroha určitě něco elegantního
Vánoční dárek pro Kozoroha musí být jednoduše elegantní. Elegantnost mají již danou do vínku stejně jako praktičnost. Potěší ho takový elegantní pořadač, kvalitní plnicí pero, ale také knihy o podnikání. Mají rádi hory, proto jim ulahodíte i výběrem sportovního oblečení, horské výstroje, turistické obuvi, teplých punčochových kalhot a jinými.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora