Vánoční interiér v tradiční červeno-zelené kombinaci: Ve světě sklízí každý rok jeden úspěch za druhým

spot_img

Máte už jasno v tom, v jakém stylu a ponese vaše letošní vánoční výzdoba? My jsme vsadili na léty ověřenou červeno-zelenou kombinaci v přírodním duchu, která sklízí ve světě úspěchy.

Čas od času experimentujeme a saháme po nových, neokoukaných barevných kombinacích a stylech, abychom zjistili, že to nejlepší je vždy to léty ověřeno. V případě vánoční výzdoby je to jednoznačně červeno-zelená kombinace, která se nesmí napříč trendy těch nejzvučnějších značek. Inspirujte se naším výběrem stylů.

Dekorační stromek s LED osvětlením
Stromeček stejně do interiéru jako do exteriéru. Takový je dekorační stromek s LED osvětlením od Cellbes. Květináč mu dává přirozený nádech a lehkost zakomponování do vašeho příbytku. Jednoduchá výzdoba a důraz na světýlka jsou nejnovějším hitem v oblasti vánočních stromků. Trendy se ubírají více k jednoduchosti a autentičnosti.

Sněhová koule navodí atmosféru Vánoc
Co by to byly za Vánoce bez sněhové koule. Symbol Vánoc, jaký známe z filmů. Jednoduchá dekorace, která jen díky jedinému otočení navodí atmosféru těch nejkrásnějších svátků. Sněhová koule od Zara Home, při které se při otočení pohybují sněhové vločky je také skvělým dárkem, jak potěšit nejbližší.

Vánoční šampaňské a večer s blízkými
Sklenice na šampaňské ze stínovaného skla z dílny interiérové ​​tvorby H&M Home. Odstartujte svátky se svými blízkými a rodinou se stylovým stolováním a vychutnejte si požitek z jídla nově. Večer ve stylovém provedení, který se stane vaší tradicí.

Vánoční ozdoby v podobě iniciál
Personalizované dárky nebo ozdoby na vánoční stromek. Dřevěné iniciály s vánočními motivy v tradiční červeno-zelené kombinaci z Next Home jsou příjemným zpestřením vánoční výzdoby stromku nebo potěšením pro druhé.

Jmelí a vánoční věnec startují advent
I vy tak milujete advent? Slavnostní čas a klid, kdy s rodinou toužíme přežít ten nejkrásnější čas, si zaslouží něco speciálního. Adventní věnec jako symbol měsíce do Vánoc, by proto neměl chybět v žádné domácnosti. Tento krásný přírodní s jmelím jsme našli na Westwing.sk.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora