Vše, co potřebujete vědět o aktuálním znamení Střelce: Proměnlivé znamení, které neustále hledá vzrušení

spot_img

Střelec je proměnlivé ohnivé znamení, které neustále hledá vzrušení. Ti, kdo se narodili v tomto znamení, nás mohou naučit být našimi nejdobrodružnějšími a nejotevřenějšími já. Jaké další vlastnosti doprovázejí jejich osobnost?

Ohnivý, proměnlivý, dobrodružný i expanzivní
Střelec, který je devátým znamením zvěrokruhu a představuje ho kentaur nebo lukostřelec, který drží luk a šíp, je skutečně proměnlivou a ohnivou osobností. Jak informuje astroložka pro portál mindbodygreen.com, je ovládán energií planety Jupiter, dobrodružný a expanzivní. Jak toto znamení však přistupuje k jiným, ale také k životu, lásce, kariéře a dalším věcem?

Neustále hledá, zejména pravdu o sobě
Energie Střelce je často odvážná a velká. Neustále něco hledá, je to typický dobrodruh zvěrokruhu, ať už jde o moudrost, intuici, vesmírný zákon a řád a další. Jupiter dává Střelci kromě náklonnosti k dobrodružství i náklonnost k novým věcem jako vyšší vzdělání, cestování, spiritualita a jiné, ve kterých hledá mimo jiné také pravdu o sobě samém.

Přizpůsobivý, ale křehký, dobrodružný, ale nestálý v dodržování plánů
Symbol Střelce v podobě kentaura mu dává neposlušnost, neúprosnost a sílu koně, ale také moudrost a racionálnost člověka. Jako proměnlivé znamení se zase dokážou rádi přizpůsobit změnám a často míchat své každodenní rutinní věci či aktivity. Nicméně, jak může být Střelec neuvěřitelně flexibilní a přizpůsobivý, může se to promítnout do určitého stupně křehkosti. Pokud neustále hledají dobrodružství, znamená to i to, že upouštějí často od svých plánů, které již započaly.

Ve vztazích bojují se závazky a někdy jim i „přepne“
Předchozí vlastnosti je zároveň předurčují ve vztazích k tomu, že bojují se závazky a mimo ně mají problém dokončit to, co začaly. Pro Střelce je tedy důležité, aby vyvážili své priority a obklopili se lidmi, kteří jsou šikovnější v dodržování závazků, aby jim pomohli. Střelec chce v romantických vztazích společníka na cesty v každém slova smyslu. Také rádi hledají fyzické a emocionální vzrušení, snaží se o svých partnerech dozvědět víc. Střelci si však mohou často idealizovat partnery, a když pomine vzrušení, jsou často zklamáni. Ve vztazích jim někdy „přepne“. Někdy mlčí celé hodiny a nevíte proč, jindy se uzavřou do svého světa. Pokud však dokážete zatočit s jejich povahou, nikdy se s nimi nenudíte. V přátelstvích jsou zase Střelci moudří a oddaní. Nejlépe se jim daří v přátelství s člověkem, se kterým se mohou vydat na cestu. Dokáží ve vás vzbudit pocit, že jste výjimeční.

Práce se striktní pracovní dobou není pro ně
Typický Střelec má rád vysokoenergetickou práci, náročnou na cestování. Proto jsou vynikajícími profesory, učiteli, ale také duchovními poradci. Vyniknou v jakémkoli povolání, které jim umožňuje rozšiřovat jejich myšlení, ale také myšlení druhých. Jejich proměnlivá povaha z nich také dělá úspěšné i v nezávislém povolání, v překladu, když jsou na volné noze. Práce se striktní pracovní dobou nejsou pro Střelce vůbec přitažlivé. Střelec je také vizionář, proto vždy vidí víc než jiní a přichází se skvělými a velkými nápady.

Nejkompatibilnější s těmito znameními a nejméně …
Střelec obvykle přitahuje lidi, kteří mu mohou pomoci hledat moudrost a pravdu. Nejkompatibilnější znamení pro přátelství se Střelcem i romantický vztah s ním, je ohnivé znamení Berana, Leva a rovněž Střelce. S těmito znameními mluví stejným emocionálním jazykem. Ale mohlo by to vyjít is Blížencem, Vodnářem a Váhami, které mají také dynamiku. Naopak přátelství a romantický vztah je nekompatibilní s Býkem, Kozorohem a Pannou, která jsou až příliš uzemněnými znameními zvěrokruhu. Takový Rak, Ryby a Štír jsou zase pro Střelce příliš emotivní a milující domov, kteří by nechtěli opustit. Opustit svůj domov zase nemají Střelci jako svobodné znamení problém.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora