Třetí LOCKDOWN: 5 tipů, jak se doma nezbláznit. ZÁCHRANA v podobě smart vychytávky!

spot_img

Pandemie koronaviru nás opět zavřela za dveřmi našich příbytků. Nejbližší dny si tak kromě programu doma, můžeme naplánovat nanejvýš výlet do přírody v rámci okresu. Třetí lockdown si však můžete také užít. Přinášíme vám 5 zaručených tipů, jak se doma nezbláznit. Užitečným pomocníkem je vychytávka od společnosti Samsungu – bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2. A navíc jsou také dokonalým tipem na vánoční dárek.

  1. I v domě plném lidí si můžete dopřát čas jen pro sebe. Vychutnejte si svoji oblíbenou audioknihu či podcast. Jako bonus – ZCELA NERUŠENÉ. Sluchátka od společnosti Samsung totiž disponují funkcí potlačování okolního hluku. Dokážou tak zredukovat až 98 procent zvuků na pozadí. Budete tak jen vy a vaše chvilka relaxu. K tomu zapálená svíčka, sklenice prosecca a ideální večer je na světě.
  2. Dopřejte si soukromý koncert v prostorách vlastního obývacího pokoje. Se šesti odlišnými možnostmi nastavení ekvalizéru ve sluchátkách Galaxy Buds2 naleznete svůj perfektně vyladěný zvuk, který vás v momentě přenese na koncert oblíbené kapely. Vizuální zážitek v podobě video záznamu to celé už jen vyšperkuje do dokonalosti.
  3. Lockdown je ideálním časem začít se věnovat samé sobě. Začněte sportovat. Vyběhněte na hráz, do lesa… Kraťte si dlouhé dny sportovní aktivitou. A v létě budete mít dokonalou postavičku jako bonus. Hoďte si bezdrátová sluchátka do uší, zapněte dynamickou hudbu a půjde to samé. Díky třem velikostem špuntů v uších perfektně sedí, navíc jsou nejsnáze ze všech špuntových sluchátek. Jsou tak ideální volbou pro sport.
  4. Obchody a podniky jsou zavřené, začněte s turistikou. I ve vašem okrese jsou místa, která stojí za to poznávat. Budete mít pohyb a příroda vás nabije novou energií. Společnost vám i při této aktivitě může dělat stylový módní doplněk, který se na trhu nabízí ve čtyřech barevných provedeních. Vydrží i velmi dlouhou túru – při plném nabití vydrží až 5 hodin a obal je nabije na dalších 15 hodin. Nemusíte se tak bát, že by vás uprostřed výletu nechali ve štychu.
  5. Zabezpečte chvilku ticha sobě a zároveň svému dítěti stoprocentní klid při učení. Darujte své ratolesti bezdrátová sluchátka. Při online vyučování jsou výbornou pomůckou. Díky tlumení okolního hluku umožní dítěti se stoprocentně soustředit na učivo, navíc díky třem mikrofonům a jednotce snímání hlasu budou jeho odpovědi jasné a zřetelné. No a vás, osvobodí od několikahodinového poslechu školního výkladu.

Pokud hledáte tip na perfektní vánoční dárek, Samsung Galaxy Buds2 potěší naprosto každého. Ze čtyř barevných provedení (olivová, grafitová, fialová, bílá) si vybere žena, muž i dítě. V uších jsou velmi nenápadné a elegantní, mají bohaté funkce a právem jsou označovány za jedny z nejlepších sluchátek do 150 eur na trhu.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora