Čistá podlaha téměř bez práce a beze šmouh

spot_img

Snili jste o podlaze bez koberců, do kterého se nebude neustále zachytávat špína a prach? Nakonec jste ale možná přišli na to, že to nemusela být skutečná výhra, pokud ovšem nemáte robotický čistič podlah s funkcí mopování.

Pomocník robotický vysavač

Lino, parkety, plovoucí podlaha nebo dlažba na chodbě či v koupelně. Všechny tyto druhy podlah jsou vhodné pro všechny, kdo mají rádi čistou podlahu, stačí ji rychle vysát a vytřít. Problém je, že aby byly tyto podlahy udrženy v čistotě, je potřeba vysávat a vytírat maximálně každý druhý den. S množstvím práce, kterou okolo svého zaměstnání, dětí a chodu domácnosti máme, je vhodné přemýšlet nad pomocníkem, který nejen vysaje, ale díky nádobce na vodu také vytře náš byt či dům kdykoliv. I když nebudeme doma.

Konec šmouhám na podlaze

Pokud po přečtení prvního odstavce stále váháte, vzpomeňte na šmouhy na podlaze, které čas od času zůstávají po stírání obyčejným mopem. Může ho způsobovat čistící prostředek na podlahy, který používáte. Pro robotický vysavač však existuje čistič podlah pro roboty, který byl speciálně vyvinut pro rychlé a snadné odstranění nečistot z jakéhokoliv druhu podlahy, ať už mluvíme o dřevěných, kamenných, PVC nebo linoleu. Na podlaze navíc díky svému složení nezanechává šmouhy, pouze čistou a lesklou podlahu.

Použití čističe

Čistič podlah WoldoClean nalejeme do vody poměrem 1:20, poté vodu dostatečně pomíchejte a nalejte do nádobky robotického vysavače. Po nalití vody s čističem do nádobky je robotický vysavač s mopem připraven odvést dokonalou práci v celém bytě.

Jedno balení vystačí až na 50 použití. Je šetrný k životnímu prostředí, je balen v plastovém 100% recyklovatelném obalu. Obsahuje dávkovač pro snadnou manipulaci. Vůně WoldoClean Čističe na podlahy je jemná a příjemná, provoní celý dům či byt a vás uvítá při příchodu domů nádech čistoty.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora