Informační systém pro mateřské školy aneb máte problémy s funkčností?

spot_img

I když je informační systém pro mateřské školy na trhu relativně dlouho a je neustále vyvíjen, čas od času může během implementace dojít k neočekávaným komplikacím. Pokud se s tímto problémem střetnete právě ve vaší mateřince, nemusíte věšet hlavu. Nejdůležitější je zachovat klid a obrátit se na zkušené a kompetentní obchodní specialisty, kteří vám rádi odpoví na všechny dotazy. S jejich pomocí tedy snadno vyřešíte jakékoliv problémy.

Jak se na zástupce obrátit?

Informační systém pro mateřské školy se vyznačuje relativně snadnou implementací do jakékoliv předškolní vzdělávací instituce, protože je možné jej detailně upravovat do konkrétních podmínek. Ve výjimečných případech se ovšem mohou vyskytnout neočekávané problémy s funkčností, s nimiž si sami neporadíte. V takovém okamžiku nezbývá nic jiného, než se prostřednictvím telefonu nebo emailu obrátit na obchodní zástupce nebo přímo na vývojáře. V případě vážnějších problémů je možná i osobní schůzka.

Jak si software vyzkoušet?

Jako ředitel mateřské školy určitě chcete, aby vše fungovalo od prvního dne bez větších problémů. To je možné hlavně díky jedinečnému systému vyzkoušení specializovaného programu, který je dostupný zcela zdarma. Stačí se obrátit na obchodní zástupce s žádostí o vyzkoušení softwaru. Na základě vaší žádosti vám bude dodána licence programu, jenž bude navíc přizpůsoben podmínkám vaší mateřinky. Díky tomu si v reálných podmínkách vyzkoušíte všechny funkce daného softwaru.

Jak probíhá financování?

Pokud budete s fungováním informačního systému pro mateřské školy spokojeni, můžete bez větších komplikací pokračovat v jeho užívání. Vývojáři totiž aplikují originální financování, kdy neplatíte jednorázovou sazbu za licenci, ale naopak měsíčně relativně malé částky. To je výhodné hlavně pro menší mateřinky, které by ze svého rozpočtu nemohly vyčlenit jednorázovou sumu za zaplacení specializovaného softwaru.

Problémy s funkčností informačního systému pro mateřské školy jsou velmi výjimečné. Jestliže se ovšem vyskytnou, nebojte se obrátit na obchodní zástupce či vývojáře.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora