Nastal konec zážitkovým dárkům? Korona mění pravidla, s těmito tipy však na Vánoce zabodujete

spot_img

Personalizované dárky jsou nejen oblíbené, ale samotnému obdarovanému dávají najevo také to, že jsme si při výběru dali skutečně záležet. Wine Door Club přichází s vizí jedinečných osobních dárků, které rozhodně potěší každého gurmána.

Korona mění pravidla, s těmito tipy však na Vánoce zabodujete
Výběr vín má na starost sommeliér Erik Dorušinec
Wine Door Club originální boxy a dárková kartička je stylovým dárkem

Máme zde prosinec, což znamená jen jediné. V kalendářích se vynořuje období svátků a v našich hlavách zase otázka, čím letos potěšit své blízké. Vyčarovat jim úsměv na tváři je v těchto časech ještě o něco důležitější. Poradíme vám proto, jak vybrat originální vánoční dárek, ze kterého radost přetrvá.

Aktuální situace nás z přeplněných nákupních center opět vyhnala hledat dárky do online světa, což může být ještě obtížnějším oříškem. Nejenže se vytrácí jakákoli atmosféra, produkty si nemůžeme prohlédnout, ohmatat či zkusit. Zapomeňte však na nekonečné scrollování široké nabídky na internetu, ve skutečnosti je hledání dárku docela jednoduché, stačí vědět jak na to.

Korona mění pravidla, s těmito tipy však na Vánoce zabodujete
Co je při výběru dárku opravdu důležité?
Ještě před samotným nákupem je dobré vědět, na co se při výběru dárku zaměřit. Co všechno bychom tedy měli zvážit? Je vědecky dokázáno, že vhodné dary dokážou mezi lidmi prohloubit a posílit vztahy. Chcete obdarovanému říci, že vám na něm záleží, i když jste se už dlouho neviděli? Nebo mu naopak chcete poděkovat, za to, co pro vás každý den dělá. Správným darem se dá dokonce naznačit „Zpomal, vychutnej si život se svými milovanými tady a teď.“ Podle psychologů bychom měli přihlížet ke dvěma hlavním aspektům dárku praktičnosti a dlouhodobějšímu uspokojení.

Praktičnost mluví o tom, že by měl dar dávat smysl a být funkční. Otázkou je, co reálné is ohledem na dobu, ve které žijeme, vaši milovaní využijí? Svou rutinu péče o pleť už mnohé dámy během minulých lockdownů povýšily na dokonalou a sestry, zda kámošky si teplákové soupravy pořídily pro jistotu v každé barvě. Praktický nebude ani tisíc pár ponožek či spodního prádla pro vašeho partnera. Zkuste to tedy letos poněkud jinak.

Druhým aspektem, na který bychom podle odborníků měli při výběru dárku přihlížet je dlouhodobější uspokojení. Znamená to něco, z čehož radost nevyprší ještě dříve, než si připijeme na nový rok. Dárek, jehož životnost sice nemusí být nekonečná, ale radost či zážitek z něj přetrvá. Chcete-li, aby na vás obdarovaný vzpomínal, zaměřit byste se měli na jeho pocity.

I právě proto bývá synonymum originálního dárku často spíše zážitek než hmotná věc. Díky tomu jsou dary jako poukázka do salonu, lístky na koncert či do divadla nebo adrenalinové zážitky stále více oblíbené. Momentálně je však vše uvedené obtížně využitelné, skvělou alternativou je proto darovat zážitek na doma.

Dárek, se kterým budou Vánoce, Silvestr i celý další rok o něco pestřejší
Všechny výše uvedená kritéria a ještě mnohem více nabízí dárkové víno ve formě předplatného. S touto originální myšlenkou přichází online vinný klub Wine Door Club, který je ideálním místem pro milovníky nových chutí, vůní a zážitků. Garantujeme vám, že s takovým dárkem, krok vedle neuděláte. Vždyť kdo by už nemiloval víno? A nejen tak ledajaké, ale kvalitní víno, které prošlo pečlivým výběrem profesionálního sommeliéra

Výběr vín má na starost sommeliér Erik Dorušinec
A jak to celé funguje? Dárek personalizujete tak, že si zvolíte typ selekce a frekvenci zasílání vín. Ta může být každý měsíc, každý druhý nebo každý třetí měsíc. Z takového zážitku se tedy budou vaši blízcí těšit celý následující rok. Domů jim přijdou vždy tři různá, raritní vína, z toho vždy jedno české. K vínům ukrytým ve stylovém boxu nechybí ani jejich charakteristika a doporučení pro párování. Součástí je také věnování, které bude nést odkaz přímo od vás.

Vytrhnout se z reality běžných dní a prostřednictvím smyslů vycestovat do Francie, Itálie či Nového Zélandu. I takovou možnost zprostředkuje dárkové členství Wine Door Club, které garantuje vždy nová vína, díky kterým obdarovaný objevuje stále nové chutě. Výhodou je nepochybně i donáška kurýrem přímo domů a vstup do členského eshopu Sklep.

Pro milovníky romantiky i nespoutaných dobrodruhů
K přednostem tohoto zážitkového dárku, který lze snadno vychutnat iv pohodlí domova, patří jednoznačně jeho tvárnost. Nejenže je předplatná vína nápaditým a cool dárkem, je také univerzální a potěší téměř každého. Ať už jde o rodiče, kteří si společně rádi odpočinou při sklence dobrého vínka, nebo bratra, který miluje zkoušet nové věci.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora